Hercai – Zemer e lekundur

studioserialJanuary 13, 2021
Behuni gati per nje Hercai krejt ndryshe…
Duke nisur nga episodi 56 seriali do te kete nje tjeter skenarist. Kjo do te thote se historia do te ndryshoje, jo vetem ne tematike dhe zhvillime, por do te perfshihen edhe aktor te rinj. Kete menyre kane gjetur si zgjidnje producentet e Hercai per ti dhene disi jete dhe me shume ritem serialit. Nje ndryshim i tille ishte i detyrueshem te behej per shkak te shifrave jo te kenaqshme te audiences ne Turqi. Seriali nuk ka me shkelqimin e sezonit te pare kur ishte me shikuari i javes duke thyer rekord shikueshmerie. Megjithate, Hercai eshte nje nder prodhimet me te suksesshme turke nisur edhe nga shitjet e shumta jashte vendit, perfshire ketu edhe Shqiperine.
L'immagine può contenere: 2 persone, persone in piedi, barba e spazio all'aperto
Categories