Hercai

studioserialJanuary 13, 2021
Nuk do te kemi mundesi qe te shohim momente romantike mes Harunit dhe Jarenit te seriali Hercai. Ndonese kohet e fundit marredhenia e tyre shkonte drejt shprehjes se ndjenjave, gjithçka do te ndryshoje ne episodin e ardhshem. Ne serine 55 qe do te transmetohet te dielen do ta shohim per here te fundit Harunin. Ai do te largohet nga seriali. Ne episodin e ri ai do te plagoset me arme dhe do te nderroje jete.
Te dielen na pret nje episod teler interesant te Hercai pasi do te jete takimi i shumepritur mes Miranit dhe nenes se tij, Dilshahut. Behuni gati per nje episod me zhvillime dhe me mom3nte emocionuese.
L'immagine può contenere: 1 persona, barba
Categories