Maraşlı

studioserialJanuary 13, 2021
Asgje nuk eshte me njesoj…
Nuk ka qetesi per Çukurin dhe Sefirin Kizi…
Televizioni turk Atv, nje nga me te ndjekurit, konkurron te henave me nje serial te ri qe pritet te kthehet ne fenomen. Behet fjale per serialin Marasli me protagoniste dy aktore mjaft te dashur, Burak Deniz dhe Alina Boz.
Seriali i ri e dha efektin qe ne episodin e pare qe u transmetua mbreme. Prodhimi i ri e nisi rrugetimin me nje shifer te larte audience duke ia kaluar ne renditje edhe serialit Sefirin Kizi dhe duke pakesuar shikueshmerine e serialit hit Çukur. Marasli e dha mesazhin. Te gjithe serialet qe transmetohen te henave nuk do ta kene te lehte, pasi kane nje konkurrent dinjitoz.
Maraşlı@atv
L'immagine può contenere: 2 persone, persone in piedi
Categories