Category Archives: Uncategorized

Sefirin kizi

Sefirin kizi

studioserialJanuary 13, 2021

Largim i papritur ne serialin Sefirin Kizi… Krejt papritur eshte lajmeruar se njeri nga personazhet protagoniste, Gedizi do te largohet nga seriali mjaft i preferuar dhe ...

Hercai

Hercai

studioserialJanuary 13, 2021

Nuk do te kemi mundesi qe te shohim momente romantike mes Harunit dhe Jarenit te seriali Hercai. Ndonese kohet e fundit marredhenia e tyre shkonte drejt shprehjes se ...

Maraşlı

Maraşlı

studioserialJanuary 13, 2021

Asgje nuk eshte me njesoj… Nuk ka qetesi per Çukurin dhe Sefirin Kizi… Televizioni turk Atv, nje nga me te ndjekurit, konkurron te henave me nje serial te ri qe ...

Hercai – Zemer e lekundur

Hercai – Zemer e lekundur

studioserialJanuary 13, 2021

Behuni gati per nje Hercai krejt ndryshe… Duke nisur nga episodi 56 seriali do te kete nje tjeter skenarist. Kjo do te thote se historia do te ndryshoje, jo vetem ne ...

Hercai 42 – Zemer e lekundur 42

Hercai 42 – Zemer e lekundur 42

studioserialOctober 10, 2020

Hercai: 2×42

Hercai 40. Bölüm / Zemër e lëkundur 40

Hercai 40. Bölüm / Zemër e lëkundur 40

studioserialSeptember 26, 2020

hercai 39 episodi fundit

hercai 39 episodi fundit

studioserialSeptember 19, 2020