Video Sources 288 Views

  • Episodi 1

Altered Carbon: 1x1

Out of the Past

StreamSB - Video Platform For You

Një ngjarje që zhvillohet në një të ardhme ku koshienca është e digjitalizuar, një i burgosur rikthehet në jetë në një trup të ri dhe duhet të zgjidhë një vrasje bindëse për të fituar lirinë e tij.>

Altered Carbon: 1×1
Altered Carbon: 1×1
Feb. 02, 2018

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website