Video Sources 235 Views

  • Episodi 5

Altered Carbon: 1x5

The Wrong Man

StreamSB - Video Platform For You

Takeshi zbulon më shumë në lidhje me Rykerin. Ai dhe Ortega zbulojnë më shumë të dhëna për Bancroftin dhe fëmijët e tij.

Altered Carbon: 1×5
Altered Carbon: 1×5
Feb. 02, 2018

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website