Video Sources 243 Views

  • Episodi 4

Altered Carbon: 2x4

Shadow of a Doubt

StreamSB - Video Platform For You

Ndërsa planeti feston Ditën e Harlanit, Kovacs kurdis një plan arratisjeje, Quelli bën bashkë fragmente nga jeta e saj, dhe Poe përballet me një vlerësim.

Altered Carbon: 2×4
Feb. 27, 2020

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website