Video Sources 245 Views

  • Episodi 8

Messiah: Profeti: 1x8

Forca Madhore

Pasi ka tërhequr vëmendjen e presidentit, al-Masih nxit një sfidë dhe shkakton trazira në Shtëpinë e Bardhë. Por, së shpejti ai përballet vetë me disa pyetje provokuese.

Messiah: 1×8
Jan. 01, 2020