Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit: 1x8

Episode 8

StreamSB - Video Platform For You

Sancar çmendet kur mëson se Nare e ka hequr Melekun. E vetmja gjë që e lëndon nuk është mungesa e vajzës së tij. Vajza e Ambasadorit e la atë edhe një herë, si në të kaluarën. Këtë herë megjithatë duke tradhtuar historinë e tyre për të shkruar letra njëri-tjetrit, ajo nuk i shkruante atij një letër, por përkundrazi i shkruajti letrën Gedizit. Ai përpiqet të heq dhimbjen e kësaj tradhtie në letrat që ka mbajtur me vite. Nare, e cila beson se Akin është plagë e saj dhe përpiqet ta mbajë këtë mikrob të mos përhapet tek të tjerët, ia del mbanë në planin e saj. Akin shpejt zbulon se Nare …

Sefirin Kizi:1×8
Feb. 10, 2020

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website