Comedy

Sen Çal Kapımı: Bjeri Derës.
10

Sen Çal Kapımı: Bjeri Derës.

Eda, e cila i lidh të gjitha shpresat për arsimin e saj, ballafaqohet me Serkan Bolat, i cili ndërpret bursën e saj të arsimit ndërkombëtar dhe e ...
Bay Yanlış: Gabimi

Bay Yanlış: Gabimi

Jun. 26, 2020

Bay Yanlış: Gabimi

Ozgür është një pronar i restorantit shumë të pasur dhe jeton një jetë e ngathët, por e lumtur, kalon jetën me fat dhe nuk beson në dashuri. Ezgi ...
Ask 101: Dashuria 101
5.5

Ask 101: Dashuria 101

Apr. 24, 2020

Ask 101: Dashuria 101

While trying to make their teacher fall for a basketball coach, four misfits and a model student find friendship, love and the courage to be ...
Emma.
6.8

Emma.

Feb. 13, 2020

Emma.

Një vajzë e bukur dhe e zgjuar, Ema, e vendosur në Anglinë e viteve 1800 e shtyn kohën duke bërë mblesëri në rrethin e saj shoqëror, por refuzon ...
Downhill
4.8

Downhill

Feb. 13, 2020

Downhill

Pas shpëtitimit nga një ortek gjatë pushimeve në Alpe, fillojnë çrregullimet në çift ku të gjithë fillojnë të rivlerësojnë jetën e tyre dhe ...
Recep Ivedik 6: me titra shqip
2.8

Recep Ivedik 6: me titra shqip

Recep İvedik është në shtëpi duke shikuar televizion, kur postieri i sjell atij një ftesë surprizë për festivalin vjetor të fasuleve të krahinës ...
Arctic Dogs
4.3

Arctic Dogs

Nov. 01, 2019

Arctic Dogs

Kafshët bashkohen për të shpëtuar ditën kur e keqja Otto Von Walrus kap një skemë të keqe për të përshpejtuar ngrohjen globale dhe për të shkrirë ...
Falling Inn Love
5.6

Falling Inn Love

Sep. 04, 2019

Falling Inn Love

Kur vajza e qytetit Gabriela hyn në mënyrë spontane në një konkurs dhe fiton një han në një fshat të Zelandës së Re, ajo bashkohet me ...
Poms
5.7

Poms

May. 09, 2019

Poms

Një grua zhvendoset në një bashkësi pensioni dhe formon një skuadër nxitëse me banorët e saj.
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
4.4

Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur

Më vrit i dashur është historia e një çifti që vendosin të vrasin njëri-tjetrin. Okan dhe Demet janë çift i martuar për 5 vjet. Megjithatë, ...
Şahane Damat: Dhëndëri fantastik

Şahane Damat: Dhëndëri fantastik

Melike gënjen familjen e saj në Gjermani në lidhje me punën, shtëpinë dhe të fejuarin e saj Mehmet. Mehmeti është një mjek dhe e fejuara e shefit ...
Darısı Başımıza: Në kokë të beqarve

Darısı Başımıza: Në kokë të beqarve

Një histori shumëngjyrëshe dashurie që fillon me një keqkuptim të një geni të pashëm që ajo ka hasur me një grua të re, e cila është mashtruar ...
Ask Yeniden: Dashuri nga e para
7.8

Ask Yeniden: Dashuri nga e para

Zeynep martohet me një burrë të cilin familja e saj nuk e aprovon dhe shkon në Sh.B.A për të jetuar atje. Ajo lind një djalë të vogël, por kur ...
Animals United: Bashkimi i kafsheve
4.9

Animals United: Bashkimi i kafsheve

Një grup kafshësh që presin përmbytjen vjetore në të cilën ata mbështeten në ushqim dhe ujë zbulon se njerëzit, të cilët shkatërruan habitatet e ...
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
5.3

AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE

Pavarësisht se janë miq shumë të ngushtë, Esra, Didem dhe Zeynep janë tre persona me personazhe të ndryshëm që drejtojnë jetë të ndryshme. Esra, ...
PALLATI 176
8.4

PALLATI 176

Oct. 14, 1986

PALLATI 176

Nje komedi nga Teatri Popullor Shqiptar. Komedia me e njohur dhe me e dashur për të gjithë, nën interpretimin e aktoreve më të njohur të Teatrit ...