Romance

Emma.
6.8

Emma.

Feb. 13, 2020

Emma.

Një vajzë e bukur dhe e zgjuar, Ema, e vendosur në Anglinë e viteve 1800 e shtyn kohën duke bërë mblesëri në rrethin e saj shoqëror, por refuzon ...
Shikara: Me titra Shqip
2.2

Shikara: Me titra Shqip

Në 1990, 4 Lakh Kashmiri Pandits (Hinduistët) u detyruan të linin shtëpinë e tyre nën kërcënimin e jetës. Deri sot, ata vazhdojnë të jetojnë si ...
The Sky Is Pink
7.5

The Sky Is Pink

Oct. 11, 2019

The Sky Is Pink

Filmi tregon historinë e dashurisë së një çifti që zgjat 25 vjet dhe e cila tregohet përmes vështrimit të vajzës së tyre adoleshente guximtare ...
Falling Inn Love
5.6

Falling Inn Love

Sep. 04, 2019

Falling Inn Love

Kur vajza e qytetit Gabriela hyn në mënyrë spontane në një konkurs dhe fiton një han në një fshat të Zelandës së Re, ajo bashkohet me ...
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
4.4

Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur

Më vrit i dashur është historia e një çifti që vendosin të vrasin njëri-tjetrin. Okan dhe Demet janë çift i martuar për 5 vjet. Megjithatë, ...
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
6.2

BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë

Vendimi i Umut do të ndryshojë fatin e tij. Umut, i cili duhet të zgjedhë midis nxjerrjes së qenit të tij dhe qëndrimit në shtëpi, do të hyjë në ...
Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip
4.1

Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip

Umut ka qenë hajdut që kur ishte fëmijë. Ai vazhdimisht kërkon mundësinë e jetës së tij dhe familjes së tij. Ai as nuk mund ta gjejë. Gülüm është ...
Şahane Damat: Dhëndëri fantastik

Şahane Damat: Dhëndëri fantastik

Melike gënjen familjen e saj në Gjermani në lidhje me punën, shtëpinë dhe të fejuarin e saj Mehmet. Mehmeti është një mjek dhe e fejuara e shefit ...
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme
6.1

Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme

Zarok shumë vite më parë, në Edirne, ai rrëmbeu një vajzë në djep dhe bën që një familje të përjetojë vuajtje të mëdha për jetën. Kanë kaluar ...
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
5.3

AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE

Pavarësisht se janë miq shumë të ngushtë, Esra, Didem dhe Zeynep janë tre persona me personazhe të ndryshëm që drejtojnë jetë të ndryshme. Esra, ...