Video Sources 621 Views

  • Watch trailer
  • Play
1917: me titra shqip

1917: me titra shqip

Time is the enemyDec. 10, 2019United States, United Kingdom, India, Spain, Canada119 Min.R
Your rating: 0
9.5 2 votes
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

6 Prill 1917. Ndërsa një regjiment mblidhet për të zhvilluar luftë thellë në territorin e armikut, dy ushtarë janë caktuar të garojnë me kohën dhe të japin një mesazh që do të ndalojë 1.600 burra të ecin drejt në një grackë vdekjeprurëse.

1917: me titra shqip
1917: me titra shqip
1917: me titra shqip
1917: me titra shqip
1917: me titra shqip
1917: me titra shqip
1917: me titra shqip
1917: me titra shqip
1917: me titra shqip
1917: me titra shqip
Original title 1917
IMDb Rating 8.5 186,612 votes
TMDb Rating 8.1 2,673 votes

Director

Sam Mendes
Director

Cast

George MacKay isLance Corporal Schofield
Lance Corporal Schofield
Dean-Charles Chapman isLance Corporal Blake
Lance Corporal Blake
Mark Strong isCaptain Smith
Captain Smith
Andrew Scott isLieutenant Leslie
Lieutenant Leslie
Richard Madden isLieutenant Blake
Lieutenant Blake
Colin Firth isGeneral Erinmore
General Erinmore
Benedict Cumberbatch isColonel MacKenzie
Colonel MacKenzie
Daniel Mays isSergeant Sanders
Sergeant Sanders
Adrian Scarborough isMajor Hepburn
Major Hepburn

Similar titles

Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Shikara: Me titra Shqip
Alev Alev – Flake per Flake ( ME TITRA SHQIP )
The Immortal: me titra shqip
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
Dashuria S’mjafton
Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Downhill

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website