Video Sources 1178 Views

  • PLAY
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori

Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori

Feb. 14, 2014Turkey102 Min.
Your rating: 0
8 4 votes
what going on?

Synopsis

Një vajzë e bukur që i ka të gjitha, joshëse, lozonjare, me fjalët e saj : “shumë e gëzuar për të rënë në dashuri”. Një aksident i papritur me makinë dhe zemra i ndalon për disa minuta. Kur ngrihet, të gjithë sigurohen që gjithçka është në rregull. Por ajo e di që nuk është. Sepse ajo s’e mban dot mend muajin e saj të fundit, një shtator i jetës së saj mungonte. Duke ndjekur një shteg me pista të mbuluara me ngut, ajo e gjen veten në një ishull të largët të Egjeut. Një i vetmuar i çuditshëm dhe i pistë i afrohet dhe i thotë: “Nuk më mban mend? Unë jam njeriu me të cilin je dashuruar”. Çdo pjesë e zgjuar e saj i thoshte të largohej nga aty, por ajo ndjek kujtimet deri në fundin tragjik të një lidhjeje të mrekullueshme.

Original title Bi Küçük Eylül Meselesi
IMDb Rating 7.2 8,376 votes
TMDb Rating 7.3 50 votes

Director

Kerem Deren
Director

Cast

Ebru Aykaç isEylül's Mother
Eylül's Mother
Ege Aydan isEngin (Eylül's Father)
Engin (Eylül's Father)
Hüseyin Pehlivan isSübye Mehmet
Sübye Mehmet

Similar titles

Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
Bloodshot: me titra shqip
Poms
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Emma.
Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip
Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
Dashuria S’mjafton
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime