Video Sources 380 Views

  • PLAY
Animals United: Bashkimi i kafsheve

Animals United: Bashkimi i kafsheve

Oct. 07, 2010Germany93 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

Një grup kafshësh që presin përmbytjen vjetore në të cilën ata mbështeten në ushqim dhe ujë zbulon se njerëzit, të cilët shkatërruan habitatet e tyre, kanë ndërtuar një digë për një vendpushimi të kohës së lirë. Kafshët përpiqen të shpëtojnë deltën dhe t’u dërgojnë një mesazh njerëzve që të mos ndërhyjnë me natyrën.

Animals United: Bashkimi i kafsheve
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Original title Konferenz der Tiere
IMDb Rating 4.9 5,739 votes
TMDb Rating 5.5 181 votes

Director

Cast

Similar titles

AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Falling Inn Love
The Angry Birds Movie: Zogjtë e zemëruar
Recep Ivedik 6: me titra shqip
The Sky Is Pink
Emma.
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Dy gisht mjalt
Para nga qielli
Downhill
PALLATI 176