Video Sources 469 Views

  • PLAY
Animals United: Bashkimi i kafsheve

Animals United: Bashkimi i kafsheve

Oct. 07, 2010Germany93 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Një grup kafshësh që presin përmbytjen vjetore në të cilën ata mbështeten në ushqim dhe ujë zbulon se njerëzit, të cilët shkatërruan habitatet e tyre, kanë ndërtuar një digë për një vendpushimi të kohës së lirë. Kafshët përpiqen të shpëtojnë deltën dhe t’u dërgojnë një mesazh njerëzve që të mos ndërhyjnë me natyrën.

Animals United: Bashkimi i kafsheve
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Original title Konferenz der Tiere
IMDb Rating 4.9 5,739 votes
TMDb Rating 5.5 181 votes

Director

Cast

Similar titles

Para nga qielli
Falling Inn Love
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
Recep Ivedik 6: me titra shqip
Conversations with God – Bashkbisedim me Zotin
Poms
Emma.
The Sky Is Pink
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
PALLATI 176
Dy gisht mjalt

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website