Video Sources 576 Views

  • Watch trailer
  • Play
Arctic Dogs

Arctic Dogs

Time to run with the big dogs!Nov. 01, 2019India, United Kingdom, China, Canada, Japan, South Korea, United States93 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote
what going on?

Synopsis

Kafshët bashkohen për të shpëtuar ditën kur e keqja Otto Von Walrus kap një skemë të keqe për të përshpejtuar ngrohjen globale dhe për të shkrirë Rrethin Arktik.

Arctic Dogs
Arctic Dogs
Arctic Dogs
Arctic Dogs
Original title Arctic Dogs
IMDb Rating 4.3 747 votes
TMDb Rating 6 34 votes

Director

Cast

James Franco isLemmy (voice)
Lemmy (voice)
Jeremy Renner isSwifty (voice)
Swifty (voice)
Heidi Klum is(voice)
(voice)
Omar Sy is(voice)
(voice)
Laurie Holden isDakota (voice)
Dakota (voice)

Similar titles

PALLATI 176
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Seni Seviyorum Adamım: Te dua shumë or mik
Animals United: Bashkimi i kafsheve
The Angry Birds Movie: Zogjtë e zemëruar
Dy gisht mjalt
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
Assassin’s Creed
Falling Inn Love
Para nga qielli