Video Sources 1539 Views

  • Watch trailer
  • PLAY
  • PLAY
Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip

Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip

Dec. 14, 2018Turkey103 Min.
Your rating: 0
10 2 votes
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Umut ka qenë hajdut që kur ishte fëmijë. Ai vazhdimisht kërkon mundësinë e jetës së tij dhe familjes së tij. Ai as nuk mund ta gjejë. Gülüm është një vajzë e re që nuk ka probleme në jetën e saj, e cila ka mbaruar shkollimin në kohë dhe është vetëm një hap larg ëndrrave të saj. Por para se ajo të ndërmarrë atë hap drejt ëndrrave të saj, ajo varet dhe bie. Kuptohet që Gülüm ka dështim të mëlçisë. Ajo do të vdesë nëse nuk ka transplantim të mëlçisë. Fati i Umut dhe Gylim bashkohen në këtë pikë. Umut gjeti mundësinë që ai kishte pritur për pjesën tjetër të jetës së tij. Por kjo mundësi e tërheq Umutin në situata shumë të vështira, dhe e gjen veten në një pozicion që rrezikon jetën e të gjithë të dashurve. Që Umut të dalë nga kjo vorbull, ai duhet të marrë vendime shumë serioze. Dhe dashuria ia vlen gjithçka? A është kjo dashuri?

Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip
Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip
Original title Aşk Bu Mu?
IMDb Rating 4.1 228 votes
TMDb Rating 7 2 votes

Similar titles

The Sky Is Pink
Second Chance : Nje mundesi e dyte
Emma.
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
Shikara: Me titra Shqip
Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
Alev Alev – Flake per Flake ( ME TITRA SHQIP )
7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
Seni Seviyorum Adamım: Te dua shumë or mik

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website