Video Sources 1373 Views

  • Watch trailer
  • Play
  • Play
  • Hape
Aurangzeb: me titra shqip

Aurangzeb: me titra shqip

Son. Brother. Successor. Emperor.May. 17, 2013India137 Min.Not Rated
Your rating: 0
8.5 4 votes
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Mbretëria nuk njeh lidhje fare farefisnore dhe mund të ketë vetëm një Perandor në botën e Aurangzeb. Në Gurgaon, për të rrëzuar një kriminel ligji duhet të mendojë si ai.

Aurangzeb: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Original title औरन्गज़ेब
IMDb Rating 6.5 3,749 votes
TMDb Rating 6.2 10 votes

Director

Cast

Arjun Kapoor isAjay / Vishal
Ajay / Vishal
Rishi Kapoor isRavikant Phogat
Ravikant Phogat
Swara Bhaskar isSuman Phogat
Suman Phogat
Tanvi Azmi isVeera Singh/Phogat
Veera Singh/Phogat
Jackie Shroff isYashwardhan Singh
Yashwardhan Singh
Sikander Kher isDev Phogat
Dev Phogat
Anupam Kher isInspector Vijaykant Phogat
Inspector Vijaykant Phogat
Deepti Naval isRamaa Phogat
Ramaa Phogat

Similar titles

Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
Exodus: Zota dhe mbretër
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
Alev Alev – Flake per Flake ( ME TITRA SHQIP )
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
The Immortal: me titra shqip
Emma.
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
Assassin’s Creed
Bloodshot: me titra shqip
The Sky Is Pink

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website