Video Sources 228 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • PLAYwaaw.tv
Bloodshot

Bloodshot

Being a superhero is in his bloodFeb. 20, 2020China, United States110 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes
what going on?

Synopsis

Ray Garrison, një ushtar elitar që u vra në betejë, është rikthyer në jetë nga një teknologji e përparuar që i jep atij aftësinë e forcës super njerëzore dhe shërimit të shpejtë. Me aftësitë e tij të reja, ai shkon pas burrit që vrau gruan e tij, ose të paktën, për të cilin beson se vrau gruan e tij. Ai shpejt vjen për të mësuar se jo çdo gjë që mëson mund t’i besohet. Pyetja e vërtetë është: A mund edhe ai t’i besojë vetes?

Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Bloodshot
Original title Bloodshot
IMDb Rating 5.7 17,215 votes
TMDb Rating 7.2 1,091 votes

Director

Dave Wilson
Director

Cast

Vin Diesel isRay Garrison / Bloodshot
Ray Garrison / Bloodshot
Sam Heughan isJimmy Dalton
Jimmy Dalton
Toby Kebbell isMartin Axe
Martin Axe
Talulah Riley isGina DeCarlo
Gina DeCarlo
Lamorne Morris isWilfred Wigens
Wilfred Wigens
Guy Pearce isDr. Emil Harting
Dr. Emil Harting

Similar titles

UFO
Sicario: Day of the Soldado
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Apostle: Apostulli
Dashuria S’mjafton
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
Nje e hene e pazakonte
The Immortal
Awake: The Life of Yogananda / Jeta e Jogananda
Lucky Day
Drejt Fundit
Aurangzeb