Video Sources 1095 Views

  • Watch trailer
  • PLAY
Bloodshot: me titra shqip

Bloodshot: me titra shqip

Being a superhero is in his bloodFeb. 20, 2020China, United States110 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes
what going on?

Synopsis

Ray Garrison, një ushtar elitar që u vra në betejë, është rikthyer në jetë nga një teknologji e përparuar që i jep atij aftësinë e forcës super njerëzore dhe shërimit të shpejtë. Me aftësitë e tij të reja, ai shkon pas burrit që vrau gruan e tij, ose të paktën, për të cilin beson se vrau gruan e tij. Ai shpejt vjen për të mësuar se jo çdo gjë që mëson mund t’i besohet. Pyetja e vërtetë është: A mund edhe ai t’i besojë vetes?

Bloodshot: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
Original title Bloodshot
IMDb Rating 5.7 17,215 votes
TMDb Rating 7.2 1,091 votes

Director

Dave Wilson
Director

Cast

Vin Diesel isRay Garrison / Bloodshot
Ray Garrison / Bloodshot
Sam Heughan isJimmy Dalton
Jimmy Dalton
Toby Kebbell isMartin Axe
Martin Axe
Talulah Riley isGina DeCarlo
Gina DeCarlo
Lamorne Morris isWilfred Wigens
Wilfred Wigens
Guy Pearce isDr. Emil Harting
Dr. Emil Harting

Similar titles

Dashuria S’mjafton
Nje e hene e pazakonte
Aurangzeb: me titra shqip
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Awake: The Life of Yogananda / Jeta e Jogananda
The Immortal: me titra shqip
Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
UFO
Apostle: Apostulli
1917: me titra shqip
Lucky Day
Exodus: Zota dhe mbretër