Video Sources 2456 Views

  • PLAY
  • PLAY
Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip

Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip

Apr. 06, 2018Turkey
Your rating: 0
8.7 12 votes
what going on?

Synopsis

Lufta kombëtare e dy ushtrive për atdheun.Midis një konflikti civil të zgjatur, një njësi e vogël e ushtarëve turq duhet të kapërcejnë pengesat e pabesa dhe të luftojnë për të qëndruar gjallë.

Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
Original title Can Feda
IMDb Rating 5.5 962 votes
TMDb Rating 1 2 votes

Similar titles

Alev Alev – Flake per Flake ( ME TITRA SHQIP )
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme
Second Chance : Nje mundesi e dyte
UFO
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
1917: me titra shqip
Downhill
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë