Video Sources 761 Views

  • PLAY
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë

Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë

Mar. 23, 2018Turkey145 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

<'Çocuklar Sana Emanet' që do të thotë 'Fëmijët të impenjojnë. Për ju "Historia për një arkitekt të brendshëm Kerem (Engin Akyürek) që rikuperohet nga një aksident traumatik me makinë, më pas kalon kohë me një grua shëruese dhe njerëz të një fshati. Por është plot mistere, mbrekulli dhe shpresë/p>

Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
Original title Çocuklar Sana Emanet
IMDb Rating 5 674 votes
TMDb Rating 8 1 votes

Similar titles

Second Chance : Nje mundesi e dyte
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
Drejt Fundit
7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
Emma.
UFO
Come to Daddy
Poms
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë