Video Sources 1011 Views

  • PLAY
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë

Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë

Mar. 23, 2018Turkey145 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

<'Çocuklar Sana Emanet' që do të thotë 'Fëmijët të impenjojnë. Për ju "Historia për një arkitekt të brendshëm Kerem (Engin Akyürek) që rikuperohet nga një aksident traumatik me makinë, më pas kalon kohë me një grua shëruese dhe njerëz të një fshati. Por është plot mistere, mbrekulli dhe shpresë/p>

Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
Original title Çocuklar Sana Emanet
IMDb Rating 5 674 votes
TMDb Rating 8 1 votes

Similar titles

YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
Come to Daddy
Emma.
Lucky Day
UFO
7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
Sicario: Day of the Soldado
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme
Downhill
The Sky Is Pink
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website