Video Sources 2031 Views

  • Watch trailer
  • Play
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme

Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme

Feb. 06, 2015Turkey113 Min.
Your rating: 0
10 5 votes
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For YouZarok shumë vite më parë, në Edirne, ai rrëmbeu një vajzë në djep dhe bën që një familje të përjetojë vuajtje të mëdha për jetën. Kanë kaluar shumë vite dhe Zarok sheh një mundësi. Këtë herë, për të lehtësuar ndëshkimin e ndërgjegjes, ai do të rrëmbejë vajzën që më parë ka munguar për ta çuar në familjen e tij të vërtetë! Por, në këtë proces, një aventurë e dashur i pret të dy personazhet …

Directed by Özcan Deniz.

Original title Sevimli Tehlikeli
IMDb Rating 6.1 2,780 votes
TMDb Rating 7.1 17 votes

Similar titles

BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
Downhill
Seni Seviyorum Adamım: Te dua shumë or mik
7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
Aurangzeb: me titra shqip
Poms
Emma.
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
Shikara: Me titra Shqip
Second Chance : Nje mundesi e dyte
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website