Video Sources 1355 Views

  • Watch trailer
  • Play
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme

Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme

Feb. 06, 2015Turkey113 Min.
Your rating: 0
10 4 votes
what going on?

Synopsis

Zarok shumë vite më parë, në Edirne, ai rrëmbeu një vajzë në djep dhe bën që një familje të përjetojë vuajtje të mëdha për jetën. Kanë kaluar shumë vite dhe Zarok sheh një mundësi. Këtë herë, për të lehtësuar ndëshkimin e ndërgjegjes, ai do të rrëmbejë vajzën që më parë ka munguar për ta çuar në familjen e tij të vërtetë! Por, në këtë proces, një aventurë e dashur i pret të dy personazhet …

Directed by Özcan Deniz.

Original title Sevimli Tehlikeli
IMDb Rating 6.1 2,780 votes
TMDb Rating 7.1 17 votes

Similar titles

Emma.
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Exodus: Zota dhe mbretër
Drejt Fundit
Downhill
Aurangzeb: me titra shqip
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
Second Chance : Nje mundesi e dyte
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
1917: me titra shqip
%d bloggers like this: