Video Sources 281 Views

  • Watch trailer
  • PLAY
Downhill

Downhill

Feb. 13, 2020United States87 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Pas shpëtitimit nga një ortek gjatë pushimeve në Alpe, fillojnë çrregullimet në çift ku të gjithë fillojnë të rivlerësojnë jetën e tyre dhe mënyrën si ndihen për njëri tjetrin.

Downhill
Downhill
Downhill
Downhill
Downhill
Downhill
Original title Downhill
IMDb Rating 4.8 3,071 votes
TMDb Rating 4.8 29 votes

Director

Nat Faxon
Director

Cast

Similar titles

Shikara: Me titra Shqip
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
Emma.
Aurangzeb: me titra shqip
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
Second Chance : Nje mundesi e dyte
Joker: me titra shqip
The Angry Birds Movie: Zogjtë e zemëruar
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Sicario: Day of the Soldado