Video Sources 553 Views

  • Watch trailer
  • PLAY
  • PLAY
Exodus: Zota dhe mbretër

Exodus: Zota dhe mbretër

Once brothers, now enemies.Dec. 03, 2014United Kingdom, Spain, United States150 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Udhëheqësi i pabindur Moisiu ngrihet kundër Faraonit Egjiptian Ramses II, duke vendosur gjashtëqind mijë skllevër në një udhëtim monumental të arratisjes nga Egjipti dhe ciklit të tij të frikshëm të plagëve vdekjeprurëse.

Exodus: Zota dhe mbretër
Original title Exodus: Gods and Kings
IMDb Rating 6 155,385 votes
TMDb Rating 5.8 3,246 votes

Similar titles

Nje e hene e pazakonte
Lucky Day
Arctic Dogs
Sicario: Day of the Soldado
Drejt Fundit
The Immortal: me titra shqip
UFO
The Sky Is Pink
1917: me titra shqip
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
The Angry Birds Movie: Zogjtë e zemëruar
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website