Video Sources 1326 Views

  • Watch trailer
  • PLAY
  • PLAY
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)

Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)

One small step. One giant mess.Jun. 23, 2016United States95 Min.TV-G
Your rating: 0
10 2 votes
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

E vendosur pas ngjarjeve të Driftit Continental, ndjekja epike e Scrat-it për acarimin e tiJ, e katapulton atë jashtë Tokës, ku ai aksidentalisht cakton një seri ngjarjesh kozmike që transformojnë dhe kërcënojnë planetin. Për të shpëtuar veten nga rreziqet, Manny, Sid, Diego, dhe pjesa tjetër e tufës largohen nga shtëpia e tyre dhe futen në një kërkim të mbushur me tronditje dhe derdhje, ngritje dhe rënie, të qeshura dhe aventura ndërsa udhëtojnë për në toka ekzotike të reja dhe takohen me një mori të karaktere shumëngjyrësh të reja. Dublim ne shqip

Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
Original title Ice Age: Collision Course
IMDb Rating 5.7 53,088 votes
TMDb Rating 5.9 2,812 votes

Director

Galen T. Chu
Director

Cast

Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Seann William Scott isCrash (voice)
Crash (voice)
Simon Pegg isBuck (voice)
Buck (voice)
Keke Palmer isPeaches (voice)
Peaches (voice)
Jennifer Lopez isShira (voice)
Shira (voice)
Neil deGrasse Tyson isNeil deBuck Weasel (voice)
Neil deBuck Weasel (voice)

Similar titles

Recep Ivedik 6: me titra shqip
Para nga qielli
Poms
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Assassin’s Creed
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Dy gisht mjalt
PALLATI 176
The Angry Birds Movie: Zogjtë e zemëruar
Exodus: Zota dhe mbretër
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website