Video Sources 389 Views

  • Watch trailer
  • PLAY
Joker: me titra shqip

Joker: me titra shqip

Put on a happy face.Oct. 02, 2019United States, Canada122 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes
what going on?

Synopsis

Gjatë viteve 1980, një komedian i dështuar i qëndrimit është nxitur i çmendur dhe kthehet në një jetë krimi dhe kaosi në qytetin Gotham ndërsa bëhet një figurë famëkeqe e krimit psikopatik.

Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Original title Joker
IMDb Rating 8.5 734,909 votes
TMDb Rating 8.2 10,721 votes

Director

Cast

Joaquin Phoenix isArthur Fleck / Joker
Arthur Fleck / Joker
Robert De Niro isMurray Franklin
Murray Franklin
Zazie Beetz isSophie Dumond
Sophie Dumond
Frances Conroy isPenny Fleck
Penny Fleck
Brett Cullen isThomas Wayne
Thomas Wayne
Shea Whigham isDetective Burke
Detective Burke
Bill Camp isDetective Garrity
Detective Garrity
Josh Pais isHoyt Vaughn
Hoyt Vaughn

Similar titles

Alev Alev – Flake per Flake ( ME TITRA SHQIP )
Dashuria S’mjafton
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
Apostle: Apostulli
1917: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Shikara: Me titra Shqip
Exodus: Zota dhe mbretër
Come to Daddy
7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë