Video Sources 468 Views

  • Watch trailer
  • PLAY
Joker: me titra shqip

Joker: me titra shqip

Put on a happy face.Oct. 02, 2019United States, Canada122 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Gjatë viteve 1980, një komedian i dështuar i qëndrimit është nxitur i çmendur dhe kthehet në një jetë krimi dhe kaosi në qytetin Gotham ndërsa bëhet një figurë famëkeqe e krimit psikopatik.

Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Original title Joker
IMDb Rating 8.5 734,909 votes
TMDb Rating 8.2 10,721 votes

Director

Cast

Joaquin Phoenix isArthur Fleck / Joker
Arthur Fleck / Joker
Robert De Niro isMurray Franklin
Murray Franklin
Zazie Beetz isSophie Dumond
Sophie Dumond
Frances Conroy isPenny Fleck
Penny Fleck
Brett Cullen isThomas Wayne
Thomas Wayne
Shea Whigham isDetective Burke
Detective Burke
Bill Camp isDetective Garrity
Detective Garrity
Josh Pais isHoyt Vaughn
Hoyt Vaughn

Similar titles

The Immortal: me titra shqip
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
Nje e hene e pazakonte
Second Chance : Nje mundesi e dyte
Aurangzeb: me titra shqip
Shikara: Me titra Shqip
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
Emma.
Exodus: Zota dhe mbretër
Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website