Video Sources 1095 Views

  • Watch trailer
  • Dashuria S'mjafton
Dashuria S’mjafton

Dashuria S’mjafton

Nov. 22, 2018Albania120 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Dashuria nuk është e mjaftueshme për të arritur qëllimet e përcaktuara dhe shihet si pengesë, dhe ju duhet të bëni një pakt me botën e krimit dhe shpesh sakrifikoni miqtë dhe familjen për ambicie. …

Dashuria S’mjafton
Original title Dashuria S'mjafton
IMDb Rating 4.7 18 votes

Similar titles

Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
The Immortal: me titra shqip
Lucky Day
Assassin’s Creed
1917: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Drejt Fundit
Sicario: Day of the Soldado
Nje e hene e pazakonte
Dy gisht mjalt

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website