Video Sources 675 Views

  • Watch trailer
  • Dashuria S'mjafton
Dashuria S’mjafton

Dashuria S’mjafton

Nov. 22, 2018Albania120 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

Dashuria nuk është e mjaftueshme për të arritur qëllimet e përcaktuara dhe shihet si pengesë, dhe ju duhet të bëni një pakt me botën e krimit dhe shpesh sakrifikoni miqtë dhe familjen për ambicie. …

Dashuria S’mjafton
Original title Dashuria S'mjafton
IMDb Rating 4.7 18 votes

Similar titles

Lucky Day
Sicario: Day of the Soldado
Aurangzeb: me titra shqip
Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
1917: me titra shqip
Exodus: Zota dhe mbretër
The Immortal: me titra shqip
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
UFO
Bloodshot: me titra shqip
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
Joker: me titra shqip
%d bloggers like this: