Video Sources 489 Views

  • PLAY
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë

Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë

Jan. 01, 2011Turkey118 Min.
Your rating: 0
6 3 votes
what going on?

Synopsis

Viti 1977, një mëngjes shtatori në Ankara … Yilmaz përpiqet të nisë gruan e tij shtatzënë Neriman në spital dhe ai përplaset me makinën e Omerit. Ky aksident bën që gruaja shtatzënë e Omerit, Inci, e cila ishte në sediljen e pasme, të ketë një lindje parakohshme. Bebet lindin në të njëjtën ditë. Ata e shohin njëri-tjetrin për herë të parë … Ky aksident është pragu i rastësive që bashkojnë Ozgur dhe Deniz.

Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Original title Aşk Tesadüfleri Sever
IMDb Rating 7.3 16,464 votes
TMDb Rating 7 51 votes

Similar titles

The Angry Birds Movie: Zogjtë e zemëruar
Drejt Fundit
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme
Falling Inn Love
1917: me titra shqip
Second Chance : Nje mundesi e dyte
Sicario: Day of the Soldado
Emma.
Joker: me titra shqip
Shikara: Me titra Shqip
Assassin’s Creed
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
%d bloggers like this: