Video Sources 958 Views

  • PLAY
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë

Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë

Jan. 01, 2011Turkey118 Min.
Your rating: 0
7.6 5 votes
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Viti 1977, një mëngjes shtatori në Ankara … Yilmaz përpiqet të nisë gruan e tij shtatzënë Neriman në spital dhe ai përplaset me makinën e Omerit. Ky aksident bën që gruaja shtatzënë e Omerit, Inci, e cila ishte në sediljen e pasme, të ketë një lindje parakohshme. Bebet lindin në të njëjtën ditë. Ata e shohin njëri-tjetrin për herë të parë … Ky aksident është pragu i rastësive që bashkojnë Ozgur dhe Deniz.

Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Original title Aşk Tesadüfleri Sever
IMDb Rating 7.3 16,464 votes
TMDb Rating 7 51 votes

Similar titles

Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
The Sky Is Pink
Drejt Fundit
Arctic Dogs
Second Chance : Nje mundesi e dyte
Falling Inn Love
7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
Poms
Dashuria S’mjafton

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website