Video Sources 603 Views

  • Watch trailer
  • Play
Lucky Day

Lucky Day

Sep. 18, 2019France, Canada99 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Red, një sulmues i sigurt që sapo është liruar nga burgu, po përpiqet të mbajë familjen e tij së bashku pasi e kaluara e tij kapet me të në formën e Luc, një vrasës me kontratë psikopatike që po kërkon hakmarrje për vdekjen e vëllait të tij.

Lucky Day
Lucky Day
Original title Lucky Day
IMDb Rating 4.9 1,037 votes
TMDb Rating 5.9 22 votes

Director

Roger Avary
Director

Cast

Similar titles

Bloodshot: me titra shqip
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
UFO
Joker: me titra shqip
Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
Exodus: Zota dhe mbretër
1917: me titra shqip
Nje e hene e pazakonte
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Come to Daddy
Sicario: Day of the Soldado
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website