Video Sources 508 Views

  • Watch trailer
  • Play
Lucky Day

Lucky Day

Sep. 18, 2019France, Canada99 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

Red, një sulmues i sigurt që sapo është liruar nga burgu, po përpiqet të mbajë familjen e tij së bashku pasi e kaluara e tij kapet me të në formën e Luc, një vrasës me kontratë psikopatike që po kërkon hakmarrje për vdekjen e vëllait të tij.

Lucky Day
Lucky Day
Original title Lucky Day
IMDb Rating 4.9 1,037 votes
TMDb Rating 5.9 22 votes

Director

Roger Avary
Director

Cast

Similar titles

Exodus: Zota dhe mbretër
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
Sicario: Day of the Soldado
Bloodshot: me titra shqip
Assassin’s Creed
Drejt Fundit
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
Apostle: Apostulli
Dashuria S’mjafton
Joker: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip