Video Sources 761 Views

  • Watch trailer
  • PLAY
  • PLAY
7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të

7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të

Oct. 10, 2019Turkey132 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

Një histori dashurie mes një babai me sëmundje mendore i cili akuzohet në mënyrë të padrejtë për vrasje, dhe vajzës së tij të dashur 6 vjeçare. Burgu do të jetë shtëpia e tyre. Bazuar në filmin Korean të 2013, “Mrekullia në qelinë numër 7.”

7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
Original title 7. Koğuştaki Mucize
IMDb Rating 8.3 11,885 votes
TMDb Rating 8.4 1,714 votes

Similar titles

Alev Alev – Flake per Flake ( ME TITRA SHQIP )
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
The Sky Is Pink
Shikara: Me titra Shqip
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Joker: me titra shqip
Drejt Fundit
Sicario: Day of the Soldado
Dashuria S’mjafton
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
Aurangzeb: me titra shqip
%d bloggers like this: