Video Sources 5221 Views

  • PLAY
  • PLAY
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip

Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip

Your rating: 0
9.1 16 votes
what going on?

Synopsis

Dashuria e vërtetë nuk ka të bëjë me perfeksionin, por fshihet tek të metat. Filmi “Koha e Lumturisë” tregon historinë e Mertit i cili krijon jetën e tij “perfekte” pa u përballur me të kaluarën, dhe Ada, e cila e ndërton jetën në bazë të eksperiencave të kaluara…

Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip

Director

Director

Cast

Similar titles

7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
Sicario: Day of the Soldado
Drejt Fundit
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
Shikara: Me titra Shqip
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme
Assassin’s Creed
Joker: me titra shqip
Exodus: Zota dhe mbretër
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip