Video Sources 311 Views

  • PLAYwaaw.tv
Nje e hene e pazakonte

Nje e hene e pazakonte

Gentian ZenelajMar. 21, 2020Albania ( Tirane )
Your rating: 0
0 0 votes
what going on?

Synopsis

Bazuar ne nje histori te vertet shqiptare dhe tregon se si shqiptari shet dhe shpirtin per para. Ne rolin kryesor luan Gentian Zenelaj si biznesmen ndertues ne Tirane. Se si eshte i perfshire ai dhe se cfund do te kete….

Nje e hene e pazakonte

Director

Director

Cast

Similar titles

Dy gisht mjalt
Altered Carbon: Resleeved
1917
Lucky Day
Bloodshot
Drejt Fundit
Dashuria S’mjafton