Video Sources 1982 Views

  • PLAY
  • PLAY
Nje e hene e pazakonte

Nje e hene e pazakonte

Gentian ZenelajMar. 21, 2020Albania ( Tirane )
Your rating: 0
5.7 3 votes
what going on?

Synopsis

Bazuar ne nje histori te vertet shqiptare dhe tregon se si shqiptari shet dhe shpirtin per para. Ne rolin kryesor luan Gentian Zenelaj si biznesmen ndertues ne Tirane. Se si eshte i perfshire ai dhe se cfund do te kete….

Nje e hene e pazakonte

Director

Director

Cast

Similar titles

Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
Lucky Day
Joker: me titra shqip
1917: me titra shqip
Drejt Fundit
Sicario: Day of the Soldado
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
The Immortal: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
UFO
Exodus: Zota dhe mbretër
%d bloggers like this: