Video Sources 849 Views

  • PLAY
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur

Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur

Mar. 01, 2019Turkey104 Min.
Your rating: 0
10 3 votes
what going on?

Synopsis

Më vrit i dashur është historia e një çifti që vendosin të vrasin njëri-tjetrin. Okan dhe Demet janë çift i martuar për 5 vjet. Megjithatë, pavarësisht viteve të tyre së bashku, marrëdhënia e tyre nuk është shumë e mirë. Dashuria e të dyve filloi si një përrallë, vazhdoi me shumë ngazëllim dhe arriti një fund të lumtur. Sidoqoftë, ndërsa jeta e tyre filloi të bëhej e zakonshme pas martesës, ajo ndjenjë eksitimi brenda çiftit filloi të vdiste. Në fund të 5 viteve, ata bëhen të mbingarkuar nga njëri-tjetri. Edhe pse ata duan jetë të ndryshme, çifti i ri, i cili nuk mund ta shprehë atë dhe të fillojë të nervozohen me njëri-tjetrin pa bërë zë, bëhen viktima të një keqkuptimi të madh në përvjetorin e martesës së tyre. Si rezultat i gabimit, burri dhe gruaja prej 5 vjetësh vendosin të vrasin njëri-tjetrin ..

Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Original title Öldür Beni Sevgilim
IMDb Rating 4.4 1,095 votes
TMDb Rating 5.3 3 votes

Similar titles

Recep Ivedik 6: me titra shqip
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme
The Sky Is Pink
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Para nga qielli
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
The Angry Birds Movie: Zogjtë e zemëruar
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
Seni Seviyorum Adamım: Te dua shumë or mik
%d bloggers like this: