Video Sources 1652 Views

  • PLAY
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë

BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë

Feb. 15, 2019Turkey106 Min.
Your rating: 0
9.3 8 votes
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Vendimi i Umut do të ndryshojë fatin e tij. Umut, i cili duhet të zgjedhë midis nxjerrjes së qenit të tij dhe qëndrimit në shtëpi, do të hyjë në opsionet e pafundme të dashurisë dhe jetës, pa e ditur se cili është i duhuri. Njëri do të tregojë dashurinë e jetës së tij dhe tjetri do ta përshkojë atë në ditë me stuhi

BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
Original title Bir Aşk İki Hayat
IMDb Rating 6.2 1,132 votes
TMDb Rating 6.3 2 votes

Similar titles

Sicario: Day of the Soldado
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Alev Alev – Flake per Flake ( ME TITRA SHQIP )
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Falling Inn Love
1917: me titra shqip
Dashuria S’mjafton
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
Downhill

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website