Video Sources 79 Views

  • PLAYwaaw.tv
PALLATI 176

PALLATI 176

Oct. 14, 1986Albania114 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

Nje komedi nga Teatri Popullor Shqiptar. Komedia me e njohur dhe me e dashur për të gjithë, nën interpretimin e aktoreve më të njohur të Teatrit Kombëtar. Nje komedi qe siguron vetem te qeshura.

PALLATI 176
PALLATI 176
Original title Pallati 176
IMDb Rating 8.4 159 votes
TMDb Rating 10 1 votes

Similar titles

The Angry Birds Movie: Zogjtë e zemëruar
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
Dy gisht mjalt
Poms
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Emma.
Para nga qielli
Arctic Dogs
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
Downhill