Video Sources 481 Views

  • PLAY
PALLATI 176

PALLATI 176

Oct. 14, 1986Albania114 Min.
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Nje komedi nga Teatri Popullor Shqiptar. Komedia me e njohur dhe me e dashur për të gjithë, nën interpretimin e aktoreve më të njohur të Teatrit Kombëtar. Nje komedi qe siguron vetem te qeshura.

PALLATI 176
PALLATI 176
Original title Pallati 176
IMDb Rating 8.4 159 votes
TMDb Rating 10 1 votes

Similar titles

Animals United: Bashkimi i kafsheve
The Angry Birds Movie: Zogjtë e zemëruar
Poms
Dy gisht mjalt
Para nga qielli
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Downhill
Recep Ivedik 6: me titra shqip
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
Falling Inn Love
Arctic Dogs
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website