Video Sources 625 Views

  • Watch trailer
  • Play
Poms

Poms

It’s never too late to chase a dream.May. 09, 2019United Kingdom, United States91 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote
what going on?

Synopsis

Një grua zhvendoset në një bashkësi pensioni dhe formon një skuadër nxitëse me banorët e saj.

Poms
Poms
Original title Poms
IMDb Rating 5.7 2,655 votes
TMDb Rating 6.4 76 votes

Similar titles

Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Animals United: Bashkimi i kafsheve
PALLATI 176
Joker: me titra shqip
Shikara: Me titra Shqip
Drejt Fundit
Emma.
Dashuria S’mjafton
Para nga qielli
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Exodus: Zota dhe mbretër
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë