Video Sources 477 Views

  • Watch trailer
  • Play
Poms

Poms

It’s never too late to chase a dream.May. 09, 2019United Kingdom, United States91 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Një grua zhvendoset në një bashkësi pensioni dhe formon një skuadër nxitëse me banorët e saj.

Poms
Poms
Original title Poms
IMDb Rating 5.7 2,655 votes
TMDb Rating 6.4 76 votes

Similar titles

Para nga qielli
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
Alev Alev – Flake per Flake ( ME TITRA SHQIP )
Joker: me titra shqip
Exodus: Zota dhe mbretër
Arctic Dogs
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
Falling Inn Love
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
PALLATI 176
%d bloggers like this: