Video Sources 2770 Views

  • PLAY
  • PLAY
Recep Ivedik 6: me titra shqip

Recep Ivedik 6: me titra shqip

A Folk HeroNov. 07, 2019Turkey110 Min.
Your rating: 0
9.6 5 votes
what going on?

Synopsis

Recep İvedik është në shtëpi duke shikuar televizion, kur postieri i sjell atij një ftesë surprizë për festivalin vjetor të fasuleve të krahinës së Konya. Shumë i emocionuar nga lajmet, Recepbind mikun e tij më të mirë Nurullah që të bashkohet me të por për shkak të një keqkomunikimi me agjencinë e udhëtimit, ata marrin bileta avioni për Kenia, Afrikë, në vend të Konya, Turqi.
Pasi mbërritëm në Kenia dhe kaluam në një turne në safari, shokët tanë të pafat e gjejnë veten të humbur në savanën e pafund dhe në mes të dy fiseve lokale rivale. Shumë aventura e presin Rexhepin në këtë tokë të panjohur dhe ekzotike, i cili do të përpiqet shumë dhe bën gjithçka për t’u rikthyer në shtëpi, kryesisht gjithcka serviret në mënyrë qesharake.

Recep Ivedik 6: me titra shqip
Recep Ivedik 6: me titra shqip
Original title Recep İvedik 6
IMDb Rating 2.8 3,618 votes
TMDb Rating 4.9 38 votes

Director

Cast

Similar titles

Arctic Dogs
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
PALLATI 176
Dy gisht mjalt
Poms
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Emma.
Downhill
The Angry Birds Movie: Zogjtë e zemëruar
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur