Video Sources 1284 Views

  • PLAY
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE

AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE

Feb. 05, 2010Turkey95 Min.
Your rating: 0
10 4 votes
what going on?

Synopsis

Pavarësisht se janë miq shumë të ngushtë, Esra, Didem dhe Zeynep janë tre persona me personazhe të ndryshëm që drejtojnë jetë të ndryshme. Esra, e cila është e qetë dhe e urtë, Didemi, i cili është plot çmenduri, dhe Zeynep, i cili ka një karakter mbizotërues.Dasma e Zeynep, e cila ka arritur të ruajë marrëdhënien e saj në mënyrë të qëndrueshme nga këta tre miq, do të shkaktojë surpriza të ndryshme si në jetën e Esra ashtu edhe në Didem. Esra, e cila ka vite që punon në një punë të padëshiruar, vendos të ndryshojë jetën e saj duke treguar një shembull kurajo. Për ta bërë këtë, ajo ndërmerr hapin e parë dhe jep dorëheqjen nga puna e saj, duke i dhënë fund marrëdhënies së keqe. Një surprizë e pret Esra përpara se të fillojë të punojë për agjencinë e reklamave, ku mezi ka gjetur një punë pas kërkimeve të gjata të punës.

Original title Romantik Komedi
IMDb Rating 5.3 4,522 votes
TMDb Rating 5 19 votes

Similar titles

Emma.
Poms
The Sky Is Pink
Para nga qielli
Arctic Dogs
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Animals United: Bashkimi i kafsheve
Falling Inn Love
Recep Ivedik 6: me titra shqip
Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme