Video Sources 1389 Views

  • PLAY
Seni Seviyorum Adamım: Te dua shumë or mik

Seni Seviyorum Adamım: Te dua shumë or mik

Nov. 21, 2014Turkey
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

Një histori dashurie e bukur dhe shumë e guximshme

Seni Seviyorum Adamım: Te dua shumë or mik
Original title Seni Seviyorum Adamım
IMDb Rating 5.1 877 votes
TMDb Rating 5.8 10 votes

Similar titles

Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme
Assassin’s Creed
BIR ASK IKI HAYAT: Një dashuri, dy jetë
Öldür Beni Sevgilim: Më vrit i dashur
Emma.
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes (Ice Age- Collision Course)
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
Falling Inn Love
Shikara: Me titra Shqip
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip