Video Sources 422 Views

  • Watch trailer
  • PLAY
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado

No rules this timeJun. 27, 2018United States, Mexico123 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Agjenti Matt Graver bashkohet me operativin Alejandro Gillick për të parandaluar kartelet e drogës meksikane të kontrabandojnë terroristët përtej kufirit të Shteteve të Bashkuara.

Sicario: Day of the Soldado
Sicario: Day of the Soldado
Sicario: Day of the Soldado
Sicario: Day of the Soldado
Sicario: Day of the Soldado
Sicario: Day of the Soldado
Sicario: Day of the Soldado
Sicario: Day of the Soldado
Sicario: Day of the Soldado
Sicario: Day of the Soldado
Original title Sicario: Day of the Soldado
IMDb Rating 7.1 111,765 votes
TMDb Rating 6.7 1,709 votes

Director

Cast

Benicio del Toro isAlejandro Gillick
Alejandro Gillick
Josh Brolin isMatt Graver
Matt Graver
Isabela Merced isIsabel Reyes
Isabel Reyes
Jeffrey Donovan isSteve Forsing
Steve Forsing
Catherine Keener isCynthia Foards
Cynthia Foards
Matthew Modine isJames Riley
James Riley
Shea Whigham isAndy Wheeldon
Andy Wheeldon
Elijah Rodriguez isMiguel Hernandez
Miguel Hernandez

Similar titles

Drejt Fundit
Lucky Day
Exodus: Zota dhe mbretër
7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
UFO
Emma.
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Second Chance : Nje mundesi e dyte
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website