Video Sources 964 Views

  • Watch trailer
  • PLAY
  • PLAY
The Immortal: me titra shqip

The Immortal: me titra shqip

Dec. 05, 2019Italy, Germany
Your rating: 0
10 2 votes
what going on?

Synopsis

Trupi i Ciro po fundoset në ujërat e errëta të Gjirit të Napolit. Dhe ndërsa fundoset gjithnjë e më thellë, shfaqen kujtime. Tingujt e mashtruar nga uji bashkohen me britmat e njerëzve që ikin. 1980 është viti 1980, toka dridhet, pallati shembet, por nën rrënojat mund të dëgjoni britmën e një fëmije të porsalindur ende gjallë. Dhjetë vjet më vonë, ne zbulojmë se fëmija i lindur si i ri mbijeton aq sa mundet në rrugët e Napolit, i biri i askujt. Kujtime të gjalla të një edukimi kriminal që e bënë atë që është: Ciro Di Marzio, i Pavdekshmi. Prequel i emisionit televiziv “Gomorra”.

The Immortal: me titra shqip
The Immortal: me titra shqip
The Immortal: me titra shqip
Original title L'immortale
IMDb Rating 6.2 1,069 votes
TMDb Rating 7.2 140 votes

Director

Cast

Similar titles

Joker: me titra shqip
Aurangzeb: me titra shqip
Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
Nje e hene e pazakonte
Bloodshot: me titra shqip
Assassin’s Creed
UFO
Lucky Day
Drejt Fundit
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
Dashuria S’mjafton
1917: me titra shqip