Video Sources 606 Views

  • PLAY WITH
  • PLAY WITH
The Sky Is Pink

The Sky Is Pink

Sky is everyone's dream.Oct. 11, 2019India, United Kingdom, Canada, United States143 Min.
Your rating: 0
7 1 vote
what going on?

Synopsis

Filmi tregon historinë e dashurisë së një çifti që zgjat 25 vjet dhe e cila tregohet përmes vështrimit të vajzës së tyre adoleshente guximtare Aisha Chaudhary, e cila u diagnostikua me fibrozë pulmonare. Të gjitha peripecitë që ata kalojnë jo vetëm që e kanë bërë më të fortë lidhjen e tyre të dashurisë por edhe atë familjare. Një dramë shumë e veçantë e cila bazohet në një histori të vërtet frymëzuese.

The Sky Is Pink
The Sky Is Pink
Original title The Sky Is Pink
IMDb Rating 7.5 4,936 votes
TMDb Rating 7.9 24 votes

Director

Shonali Bose
Director

Cast

Priyanka Chopra isAditi Chaudhary
Aditi Chaudhary
Zaira Wasim isAisha Chaudhary
Aisha Chaudhary
Farhan Akhtar isNiren Chaudhary
Niren Chaudhary
Rohit Saraf isIshaan Chaudhary
Ishaan Chaudhary

Similar titles

Animals United: Bashkimi i kafsheve
Çocuklar Sana Emanet: Fëmijët të impenjojnë
Shikara: Me titra Shqip
Joker: me titra shqip
Sicario: Day of the Soldado
Sevimli Tehlikeli: E lezetshme dhe e rezikshme
Alev Alev – Flake per Flake ( ME TITRA SHQIP )
Bi Küçük Eylül Meselesi: Një aferë e vogël shtatori
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip
AŞK TADINDA- DASHURI PUZZLE
Emma.