Video Sources 1002 Views

  • Drejt Fundit
Drejt Fundit

Drejt Fundit

Oct. 22, 2015Albania122 Min.
Your rating: 0
6.5 4 votes
what going on?

Synopsis

Drejt Fundit
Drejt Fundit
Drejt Fundit
Original title Drejt Fundit
IMDb Rating 4.4 231 votes
TMDb Rating 10 1 votes

Director

Drilon Hoxha
Director

Cast

Similar titles

1917: me titra shqip
Assassin’s Creed
The Immortal: me titra shqip
Bloodshot: me titra shqip
Joker: me titra shqip
Sicario: Day of the Soldado
Dy gisht mjalt
Nje e hene e pazakonte
Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime
Dashuria S’mjafton
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë