Video Sources 544 Views

  • Watch trailer
  • PLAY WITH
  • PLAY WITH
UFO

UFO

Sightings are never a coincidence. The cover-up ends here.Sep. 04, 2018United States88 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Një student i kolegjit, i cili sheh një UFO, përdor aftësitë e tij të jashtëzakonshme të matematikës për të hetuar pamjet me miqtë e tij ndërsa FBI ndjek nga afër.

UFO
UFO
UFO
UFO
UFO
UFO
UFO
Original title UFO
IMDb Rating 6.2 8,230 votes
TMDb Rating 6.2 157 votes

Director

Cast

Alex Sharp isDerek Echevaro
Derek Echevaro
Gillian Anderson isDr. Hendricks
Dr. Hendricks
David Strathairn isFranklin Ahls
Franklin Ahls
Ming Wang isFlight Attendant (uncredited)
Flight Attendant (uncredited)

Similar titles

Can Feda: Mund dhe sakrificë: me titra shqip
Dashuria S’mjafton
Joker: me titra shqip
Exodus: Zota dhe mbretër
The Immortal: me titra shqip
Assassin’s Creed
Come to Daddy
Aurangzeb: me titra shqip
Sicario: Day of the Soldado
Around the World in 80 Days: Rreth botës për 80 ditë
Bloodshot: me titra shqip
1917: me titra shqip

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website