Video Sources 28127 Views

  • Episodi 1 I Plote
  • Episodi 2 i plote
  • Episodi 3 i plote
  • 4.1
  • 4.2
YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime

YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime

Your rating: 0
9.8 24 votes
what going on?

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Ceren ka humbur gjithçka, përfshirë edhe vetë foshnjën e saj, deri në vdekjen e burrit të saj të dashur. Murat dhe Yasemin si babagjyshi i foshnjës së porsalindur të Cifthanli, kryetari i familjes rekrutohet nga Olcay Cifthanli.

YUVAMDAKI DÜŞMAN: Armiku i shtepise sime

Director

Director

Cast

Similar titles

Shikara: Me titra Shqip
Exodus: Zota dhe mbretër
Nje e hene e pazakonte
Second Chance : Nje mundesi e dyte
7. Kogustaki Mucize: Mrekullia ne qeline e 7-të
Aurangzeb: me titra shqip
Ask Tesadüfleri Sever: Dashuria që dashuron rastësitë
Drejt Fundit
The Immortal: me titra shqip
Mutuluk Zamani: Koha e lumturise: me titra shqip
Ask Bu Mu?: A është kjo dashuri?: me titra shqip
Emma.
Comments are closed.