Adi: Zehra: Emri im është Zehra

Adi: Zehra: Emri im është Zehra

Feb. 25, 2018
Your rating: 0
8.5 53 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Feb. 25, 2018
9.5

Creator

Cast

Zeynep Çamcı isZehra Şimşek
Zehra Şimşek
Hatice Aslan isŞule Kurdoğlu
Şule Kurdoğlu
Seda Guven isCeren Kurdoğlu
Ceren Kurdoğlu
Hakkı Ergök isNadir Yaman
Nadir Yaman
Emre Kıvılcım isGenco Yaman
Genco Yaman
Ali Meriç isİsmail Şimşek
İsmail Şimşek
Sohel Altan Gol isSalih Şimşek
Salih Şimşek
Ülkü Hilal Çiftçi isMine Kurdoğlu
Mine Kurdoğlu
Alican Yücesoy isSerkan Kurdoğlu
Serkan Kurdoğlu
İnanç Konukçu isKadir Keltikli
Kadir Keltikli

Synopsis

Në Berlin; 23-vjeçarja Zehra Şimşek, e cila lindi si bijë e një familje konservatore turke, nuk mund të planifikohet ose dikush në tokë mund të imagjinojë se çfarë po përjeton! Seriali tregon historinë e mahnitshme të vajzës emigrante turke Zehra, e cila filloi në shtëpinë e familjes së varfër dhe fanatizëm në Berlin dhe vazhdoi në rezidencën e një familje të pasur nga Stambolli, në hije me sekrete dhe krim të tmerrshëm.

Adi: Zehra: Emri im është Zehra
Adi: Zehra: Emri im është Zehra
Original title Adı: Zehra
First air date Feb. 25, 2018
Last air date Mar. 10, 2018
Seasons 1
Episodes 3
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Ask Yeniden: Dashuri nga e para
Şampiyon: Kampioni
Hercai: Zemër e lëkundur
Hizmetçiler: Shërbyeset
Günahkar: Mëkatari me titra shqip
Ateşböceği: Xixëllonja
Atiye: Dhurata
Messiah: Profeti
Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit
Aşk Ağlatır: Dashuria të bën të qash
Azize
Zengin ve Yoksul: Pasuri dhe varferi
%d bloggers like this: