Bay Yanlış: Gabimi

Bay Yanlış: Gabimi

Jun. 26, 2020
Your rating: 10
9.3 194 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jun. 26, 2020
10

Creator

Creator

Cast

Feri Baycu Güler isNevin Yılmaz. Ezgi'nin annesi.
Nevin Yılmaz. Ezgi'nin annesi.
Ece İrtem isGizem Sezer. Özgür'ün mekanında halkla ilişkiler sorumlusu. Özgür'e aşık.
Gizem Sezer. Özgür'ün mekanında halkla ilişkiler sorumlusu. Özgür'e aşık.
Can Yaman isÖzgür Atasoy
Özgür Atasoy
Özge Gürel isEzgi İnal
Ezgi İnal
Anıl Çelik isÖzgür'ün mekanında barmen.
Özgür'ün mekanında barmen.

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Ozgür është një pronar i restorantit shumë të pasur dhe jeton një jetë e ngathët, por e lumtur, kalon jetën me fat dhe nuk beson në dashuri. Ezgi tani është lodhur nga marrëdhëniet e gabuara dhe është e vendosur të ketë një marrëdhënie të duhur dhe të martohet. Duke parë që Ezgi nuk është i suksesshëm në çështjet e marrëdhënies, üzgür fillon ta udhëzojë atë për marrëdhëniet dhe i jep taktikat e saj për të marrë njeriun që i pëlqen. Ozgür dhe Ezgi gjithashtu rezultojnë fqinjë.

Bay Yanlış: Gabimi
Bay Yanlış: Gabimi
Bay Yanlış: Gabimi
Bay Yanlış: Gabimi
Original title Bay Yanlış
First air date Jun. 26, 2020
Last air date Jun. 26, 2020
Seasons 1
Episodes 1
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Ateşböceği: Xixëllonja
Şahane Damat: Dhëndëri fantastik
Ask Yeniden: Dashuri nga e para
Darısı Başımıza: Në kokë të beqarve
Ask 101: Dashuria 101
Sen Çal Kapımı: Bjeri Derës.

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website