Günahkar: Mëkatari me titra shqip

Günahkar: Mëkatari me titra shqip

Nov. 05, 2014
Your rating: 10
8.1 18 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Nov. 05, 2014
7.5

Creator

Creator

Cast

Synopsis

Si mund ta dini se kush është vërtet i pafajshëm dhe kush nuk është i pafajshëm ose mendimet në mendjet e njerëzve që ecin në vijën e mirë midis pafajësisë dhe mëkatit? Kjo është një histori hakmarrjeje që formohet rreth dashurisë dhe sakrificës që çon në zhgënjim. Një kandidat i ri për mjekë mer përsipër autorësinë e vrasjes së bërë nga e dashura e tij por për habinë e tij ai kthehet në një njeri të keq të vërtetë menjëherë pas kësaj. Kur e dashura e tij për të cilën ai sakrifikoi të ardhmen e tij e lë atë ndërsa ishte në burg, e vetmja mundësi për të riun bëhet hakmarrja. Kjo është historia e një trekëndëshi dashurie dramatike plot eksitim dhe tension dhe perceptimi juaj për pafajësinë do të ndryshojë përgjithmonë.

Günahkar: Mëkatari me titra shqip
Original title Günahkar
First air date Nov. 05, 2014
Last air date Nov. 05, 2014
Seasons 1
Episodes 1

Similar titles

Ateşböceği: Xixëllonja
Güvercin: Pëllumbesha
Adi: Zehra: Emri im është Zehra
Rise of Empires: Ottoman
Ask Yeniden: Dashuri nga e para
Messiah: Profeti
Şampiyon: Kampioni
Azize
Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit
Zengin ve Yoksul: Pasuri dhe varferi
Hercai: Zemër e lëkundur
Aşk Ağlatır: Dashuria të bën të qash
%d bloggers like this: