Güvercin: Pëllumbesha

Güvercin: Pëllumbesha

Nov. 24, 2019
Your rating: 0
8.3 33 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Nov. 24, 2019
10

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You
Güvercin: Pëllumbesha
Original title Güvercin
First air date Nov. 24, 2019
Last air date Jan. 12, 2020
Seasons 1
Episodes 7

Similar titles

Hercai: Zemër e lëkundur
Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit
Babil- Zgjedhja
Zengin ve Yoksul: Pasuri dhe varferi
Şampiyon: Kampioni
Adi: Zehra: Emri im është Zehra
Aşk Ağlatır: Dashuria të bën të qash
Messiah: Profeti
Atiye: Dhurata
Azize
Ateşböceği: Xixëllonja
Baraj: Diga

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website