Hizmetçiler: Shërbyeset

Hizmetçiler: Shërbyeset

Mar. 07, 2020
Your rating: 0
9.5 17 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Mar. 07, 2020
10

Synopsis

Shpjegohen marrëdhëniet e katër shërbyeseve të ndryshëme që punojnë në një sit luksoz në Stamboll me hostet e tyre.

Hizmetçiler: Shërbyeset
Original title Hizmetçiler
First air date Mar. 07, 2020
Last air date Mar. 07, 2020
Seasons 1
Episodes 1
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Zengin ve Yoksul: Pasuri dhe varferi
Adi: Zehra: Emri im është Zehra
Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit
Şampiyon: Kampioni
Aşk Ağlatır: Dashuria të bën të qash
Azize
Ateşböceği: Xixëllonja
Sevdam Alabora
Günahkar: Mëkatari me titra shqip
Baraj: Diga
Atiye: Dhurata
Rise of Empires: Ottoman
%d bloggers like this: