Ask Yeniden: Dashuri nga e para

Ask Yeniden: Dashuri nga e para

Feb. 10, 2015
Your rating: 0
8.7 22 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Feb. 10, 2015
10
2Season 2 Sep. 15, 2015
10

Creator

Cast

Özge Özpirinçci isZeynep Taşkın
Zeynep Taşkın
Buğra Gülsoy isFatih Şekercizade
Fatih Şekercizade
Tamer Levent isŞevket Taşkın (Reis)
Şevket Taşkın (Reis)
Didem Soydan isİrem Şencan
İrem Şencan
Nilay Deniz isSelin Şekercizade
Selin Şekercizade
Tülin Oral isGülsüm Şekercizade
Gülsüm Şekercizade
Orhan Alkaya isFehmi Şekercizade
Fehmi Şekercizade
Can Sipahi isOrhan Günay
Orhan Günay
Sema Keçik isMeryem Özer
Meryem Özer

Video trailer

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Zeynep martohet me një burrë të cilin familja e saj nuk e aprovon dhe shkon në Sh.B.A për të jetuar atje. Ajo lind një djalë të vogël, por kur martesa e saj nuk shkon mirë, ajo vendos të kthehet në Turqi si e shkatërruar. Fatih, nga ana tjetër, vjen nga një familje e pasur dhe shkon në SH.B.A. për të studiuar. Por, ai nuk e gjen atë që ka pritur dhe vendos të kthehet në Turqi. Këta dy persona me prejardhje të ndryshme hasen tek njëri-tjetri në të njëjtin fluturim për në Turqi. Ata bëjnë një marrëveshje martese në fluturim. Fatih dëshiron që Zeynep të pretendojë gruan e tij sepse familja e tij e detyron atë të martohet me Iremin. Ai dëshiron që liria e tij të kthehet. Zeynep, nga ana tjetër, nuk dëshiron të kërkojë ndihmë nga familja e saj, kështu që ajo pranon ofertën e Fatih

Ask Yeniden: Dashuri nga e para
Ask Yeniden: Dashuri nga e para
Original title Aşk Yeniden
TMDb Rating 7.8 2 votes
First air date Feb. 10, 2015
Last air date Dec. 29, 2015
Seasons 2
Episodes 35
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit
Şampiyon: Kampioni
Rise of Empires: Ottoman
Azize
Adi: Zehra: Emri im është Zehra
Sevdam Alabora
Sen Çal Kapımı: Bjeri Derës.
Baraj: Diga
Messiah: Profeti
Hizmetçiler: Shërbyeset
Ask 101: Dashuria 101
Babil- Zgjedhja

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website